VolledigVrij

uitzicht door inzicht | ervaringsdeskundige coaches

“Door niet in gevecht te zijn met angst en paniek, ben je er meester over.”

ONZE COACHES

Onze aanpak

Bij klachten als stress, angst en paniek, burn out, somberheid, depressieve klachten, piekerdenken, hyperventilatie, fobieën, dwanghandelingen en dwanggedachten.

Ervaringsdeskundige coaches die weten wat je doormaakt. Dat maakt het verschil.

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvende kennismaking


Als je zelf te maken hebt gehad met één of meerdere van bovenstaande klachten, ken je meestal ook de diepe wanhoop, ontreddering en totale eenzaamheid die je overkomt. Hierdoor kan het lastig zijn om te praten met mensen die er geen ervaring mee hebben. Je voelt wellicht schaamte en/of je hebt het idee dat je gek wordt. Maar door er niet over te praten vergroot je de angst alleen maar. Dat is de bekende neerwaartse spiraal waar je dan in terechtkomt.

Gelukkig werkt deze spiraal ook de andere kant op, door te praten met ervaringsdeskundigen die precies weten wat je doormaakt. Wij als coaches van Volledig Vrij kennen en begrijpen deze gevoelens dan ook als geen ander. Hierdoor ontdek je dat je niet de enige bent en dat je er wel degelijk uit kunt komen.

Het kan werkelijk iedereen overkomen en wij zijn er dan ook voor iedereen.


Onze aanpak bestaat uit:

  • 24 uur standby
  • vrijblijvende en kosteloze kennismaking
  • gelijk aan de slag
  • oplossingsgericht
  • korte teksten
  • handvatten
  • veilige en vertrouwde sfeer

24-uurs standby

Wijnand van Dam
Oude Zeeweg 70
2202 CG Noordwijk
wijnand@volledigvrij.com
Hugo van Son
Grotestraat 251
5141 JT Waalwijk
t. 06 23 88 40 10
kvk 70034621
hugo@volledigvrij.com
Mandy Jansen
Oude Zeeweg 70A
2202 CG Noordwijk
kvk 68183682
mandy@volledigvrij.com
Marta Ilnicka
Graskamplaan 25
1911 LH Uitgeest
t. 06 43 77 32 11
kvk 71038876
marta@volledigvrij.com
Sophia Jongbloed
Nepveustraat 33-3
1058 XM Amsterdam
t. 06 30 23 42 02
kvk 75159112
sophia@volledigvrij.com
Karin Bakkum
p/a Wijkcentrum Mare
Nostrum
Arubastraat
1825 PV Alkmaar
t. 06 46 39 45 33
karin@volledigvrij.com
Lotte Hogenboom
Kerkstraat 46
2377 AT Oude Wetering
kvk 75500035
t. 06 29 58 67 94
lotte@volledigvrij.com
Sebastiaan Minnee
Noordmanshof 36
2221 LC Katwijk aan Zee
kvk 77906845
t. 06 30 32 95 69
sebastiaan@volledigvrij.com